..Novinky..

Eště raz na Štěpána
13.10.2007 zapsal Kořenáč
Klepou se mně kolena, když to píšu, ale za necelé dva týdny, na Štěpána,  se po roce zas vyškrábeme na pódium na Míru, abysme předvedli pár starších smutných písní v charismaticky třaslavých úpravách. Přijď te nás politovat, snad to bude nakonec legrace!  Kromě nás zahrají ještě Free Fall a Ciment, takže kulturní zážitek je zaručen i v případě, že naše provedení bude příliš grunge. Ostatně, chystá se něco jako na dálku secvičený cover Nirvany, a předem předesílám, abych zamezil zbytečným nedorozuměním: ano, máme Nirvanu opravdu rádi!
(číst dál)


šero všem!
9.1.2007 zapsal Kořenáč
Jak jsem již vyhlásil jinde, porušování zlatých pravidel marketingu a zákonů zdravého rozumu obecně patří k našim zamilovaným volnočasovým aktivitám. (číst dál)


budiž šero!
4.1.2007 zapsal Kořenáč
26. prosince 2006, přesně tři roky po vypuštění Kytice lží, spatřil šero světa za porodní asistence Hyeny Stančíka (Paladran) a Jury Sládka (Sad Harmony) náš nový kousek - BUDIŽ ŠERO. Album je to nenápadné a krátké, ale když ho pustíte pozpátku, třikrát zrychlíte a výsledné zvuky foneticky přepíšete do mřížkové šifry 19x19, jejíž klíč naleznete v Tajuplném ostrově, dostanete ohromující tajné poselství o blížícím se konci světa včetně instruktáže, jak se zachovat, až se řeky obrátí v krev a podobně. (číst dál)


no future???
16.9.2006 zapsal Kořenáč
Nejčastější otázkou, kterou jsem před odjezdem do Německa slyšel, bylo: "co Kostry, konec?" Usoudil jsem tedy, že přišel čas, abych se pro jednou zřekl svého zvyku spamovat tuto stránku výhradně soukromým humorem a vyhradil si čas pro vážné zamyšlení, ano, nebál bych se ani slova rozjímání, ohledně budoucnosti Koster. (číst dál)


sám v německu
28.7.2006 zapsal Kořenáč
Nadpřirození mě ztrestalo za to, že jsem kdysi složil píseň tohoto jména, a zařídilo mně na neurčitou dobu pobyt v pracovním táboře totálně nasazených se střední ostrahou ve středním Německu. V téže písni je předpovězeno, že tam budu mít krátkou postel a budou se mně posmívat racci nad Mohanem, nicméně tam budu mít taky (číst dál)


krycí jméno: rozeklaný kořen
26.7.2006 zapsal Kořenáč
Jako pravý dvojitý agent jsem se lstivě vetřel na stránky metalového webzinu www.allmetal.cz, kde jsem přímo ve vosím hnízdě plném překvapených metalistů nahlas vykřikl, "císař pán je vůl, metal je mrtvý!" A nadobro jsem je zmátl tím, že jsem hned nato vykřikl (a docela upřímně): "ať žije metal!" (číst dál)


facelift, baby!
5.5.2006 zapsal Kořenáč
Taková je doba. Naše webová stránka, zastaralá a ospalá, se změnila na mladou, energickou a dynamickou. Došlo k tomu tak, že jí QWERTY, webmaster několika výborných českých kapel (včetně Divokýho Billa), tuhle vzadu na krku nabral kůži, pod čelistí ji rozřízl až po bradu, nad čelem udělal řez ve vlasech i za ušima na spáncích, všude přitáhl, zcvakl koníkem, odřízl zbytky zbytečné kůže a (číst dál)


ukázky hudby z vietcongu 2 na internetu
1.9.2005 zapsal Kořenáč
Jestli si chcete poslechnout, jak hbitě se někdo dokáže za pár oschlých chlebíčků a reklamních kšiltovek přeonačit z tragických bardů na hippie zhulence, stáhněte si tento trailer na hru Vietcong 2, případně hlavní melodii hry zde. (číst dál)


ranní vidina
1.6.2005 zapsal Kořenáč
... a pak jsem se probudil. Ale tentokrát se mi podařilo podržet v paměti to, co jindy zapomínám, a napsat o tom písničku, kterou jsem proto pojmenoval Ranní vidina. (číst dál)


laďa taky kazí
1.4.2005 zapsal Kořenáč
Když se mě Hynek Stančík (ex-Silent Stream of Godless Elegy, Symfonická Dáseň), zeptal, jestli nevím o nějakém dobrém baskytaristovi pro jeho nový etno-metalový projekt Paladran, zamumlal jsem něco v tom smyslu, že určitě bych nebral někoho tak neschopného, jako je naše Wonderbra. (číst dál)


sestra úzkost
15.3.2005 zapsal Kořenáč
Když se mně doneslo, že naši milovaní Sad Harmony točí novou desku, dostal jsem strach, že by mohla být příliš dobrá. Aby k tomu nedošlo, vnutil jsem se pod záminkou přátelského hostování do studia a nahrál jim do krásných písniček pár bezuzdných, zbytečných sól. (číst dál)


zkouška ohněm a její břehy za dveřmi!
1.3.2005 zapsal Kořenáč
Po neuvěřitelných sedmadvaceti měsících od "vydání" "alba" Kytice lží se konečně blíží chvíle, kdy zveřejníme studiové nahrávky nových písní. Zkouška ohněm i Její břehy jsou již nahrané a čekají pouze na mix a finální úpravy. (číst dál)


bohyně ticha, živá a skoro zdravá
1.2.2005 zapsal Kořenáč
doputovala z pražského rádia Akropolis až na náš web, kde se skromně usadila v sekci mp3. Nebrání se ničemu, a proto si ji můžete stáhnout k sobě a udělat si představu, jak půvabná jistě bude, až nám ji Staňa Valášek pomůže "obléknout se a nalíčit". Bohyni ticha máme rádi a snad i vám bude po vůli! (číst dál)


potlach rudých koster na vlnách rádia akropolis
20.1.2005 zapsal Kořenáč
V pátek 28. ledna od 17:00 budeme hosty hodinového pořadu Checkers, uváděného na netovém Rádiu Akropolis Michaelem Kyselkou. (číst dál)


rudé kostry a tomáš šlápota spolu opět cestují v čase
15.1.2005 zapsal Kořenáč
Sotva jsme rozlepili víčka po štěpánském koncertě, hned jsme společně s Tomem a zvukařem Staňou Valáškem začali točit hudbu k novému hernímu projektu firmy Pterodon. (číst dál)


«« [strana 1/4] [2] [3] [4] »»
© 2007 Qwerťák (& vlastní Super Article Admin); přístupů